VVD wil herstel historie door uitgraven haven

VVD wil herstel historie door uitgraven haven

VVD Coevorden pleit voor het herstellen van de haven van weleer in plaats van het aanbrengen van een waterbak. Irma Talens hield een warm pleidooi: “Water, historie en gezelligheid is het uitgangspunt voor het centrum. En juist die historie willen wij herstellen.” Onze fractie heeft twijfels bij het toegezegde dagelijkse onderhoud van een waterbak en vreest derhalve vervuiling.

De VVD staat hierin alleen, want de andere fracties kiezen wel voor de onlangs gepresenteerde plannen. De conclusie van Irma: “Ik denk dat de VVD Coevorden de enige partij is die vol gaat voor historie.”

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *