VVD steunt lobby voor spoorlijn Emmen-Musselkanaal (Nedersaksenlijn)

VVD steunt lobby voor spoorlijn Emmen-Musselkanaal (Nedersaksenlijn)

Na een voorzichtige start zijn steeds meer partijen enthousiast over de verbinding. Zij zien kansen om regio’s met elkaar te verbinden, de economie te versterken en om het woningtekort op te lossen.

Het is 20 kilometer spoor tussen Emmen en Musselkanaal en verbindt een groot achterland. De politiek moet zich hard maken om dit mogelijk te maken. In Coevorden is er een verbinding met Duitsland en een dryport met Emmen. Een logistiek knooppunt dus! De VVD in Zuidoost-Drenthe wil zich hiervoor inspannen en de landelijke politiek warm te maken voor dit project.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *