VVD neemt woonvisie aan: “Behoud karakteristieken van dorpen”

VVD neemt woonvisie aan: “Behoud karakteristieken van dorpen”
De VVD nam dinsdagavond 7 december de nieuwe woonvisie aan, net als alle andere partijen. Bernette Sieben was de woordvoerder: “De woonvisie is zo ongeveer het stokpaardje van de VVD. In het kaderbrief van 2018 hadden we het er al over, het heeft ons steeds beziggehouden. Gelukkig ligt er nu een nieuwe woonvisie.” “Wij moeten lef hebben, we moeten niet achter de feiten aanlopen, we moeten vooral beslissingen nemen. Ik maak me nog wel zorgen om de zin ‘Inbreiding gaat voor uitbreiding. Laten we dat niet al te letterlijk nemen. Ik refereer aan een uitspraak van wethouder Steven Stegen, dat brinken en dorpsweiden niet heilig zijn. Voor ons zijn die wel heilig.”

In totaal kunnen er de komende jaren ongeveer 750 huizen bij komen, een deel ervan staat al op de rol. In de stad gaat het om circa de 300 woningen en in de grotere dorpen varieert dit tussen de 15 en 125.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *