VVD hecht waarde aan maatschappelijk welzijn

VVD hecht waarde aan maatschappelijk welzijn

VVD Coevorden bracht donderdag 25 november op uitnodiging een werkbezoek aan Maatschappelijk Welzijn Coevorden, die ook andere fracties had uitgenodigd. Tijdens de bijeenkomst maakten wij kennis met de maatschappelijk werkers en opbouwwerkers. VVD Coevorden erkent het belang van goed maatschappelijk werk in de gemeente. Het is daarom belangrijk, dat MWC zichtbaar is in de buurt en dat inwoners er gemakkelijk terecht kunnen. Organisaties als MWC moeten voldoende bestuurlijke ruimte krijgen om hun werkzaamheden vrij te kunnen uitvoeren. Op zijn beurt kan de gemeente gebruikmaken van de informatie die MWC uit de gemeente haalt. De maatschappelijk werkers en opbouwwerkers zijn immers de oren en ogen van de gemeente. “Wij hechten eraan, dat MWC effectief kan functioneren. Veel dingen gaan goed, maar we moeten als gemeente ons best doen om eventuele knelpunten weg te nemen.” Foto: MWC

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *