VVD hecht aan historie en gaat akkoord met plannen Bentheimerpoort

VVD hecht aan historie en gaat akkoord met plannen Bentheimerpoort
De VVD heeft bij monde van Bernette Sieben ingestemd met het collegevoorstel om de fundaties van de Bentheimerpoort zichtbaar te laten blijven. Bovendien steunde onze fractie de motie van het CDA. In deze motie staat het streven vermeld om 3,5 ton aan subsidiegeld binnen te halen. De totale kosten zijn op dit moment ruim 1 miljoen euro. Bernette had wel twee punten van kritiek. De eerste betrof de raad. “Wij hebben als raad verzuimd om kaders aan te geven. Het tweede kritiekpunt gaat om de wethouder. Hij heeft ons niet op de hoogte gehouden van het proces en waarom heeft het zo lang geduurd?” Lokale ondernemers Bernette liet namens onze fractie weten te hechten aan historie en cultuur. Zij wilde nog wel weten of er lokale kunstenaars zijn benaderd en of het mogelijk is om bij de uitvoering van de plannen lokale ondernemers te betrekken. “Een heel ander punt in deze kwestie is dat bij juridische stappen van de projectontwikkelaar en de gevolgen ervan de kosten wellicht even veel zullen zijn.ten wellicht even veel.”
Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *