VVD dient amendement ozb in

VVD dient amendement ozb in

Tijdens de donderdag gehouden begrotingsraad diende Bernette Sieben namens onze partij een amendement met betrekking tot de ozb in. “In de programmabegroting 2022 en meerjarenbegroting 2023-2025 wordt voorgesteld dat het ozb-tarief voor eigenaren van woningen daalt met 7,5 procent, het ozb-tarief voor eigenaren van niet-woningen wordt verhoogd met 4,25 procent en het ozb-tarief voor het gebruik van niet-woningen stijgt eveneens met 4,25 procent. “Wij vinden”, aldus Bernette Sieben, “dat ondernemers -onder wie agrariërs- onevenredig worden belast. De gemeente staat een aantrekkelijk ondernemersklimaat voor. De eigenaren en gebruikers van niet-woningen hebben of krijgen nog last van de coronapandemie. Een verhoging van het ozb-tarief past hier niet bij. Daarom willen wij de huidige tarieven handhaven.”

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *