VVD Coevorden present bij bijeenkomst 70 jaar aardgas

VVD Coevorden present bij bijeenkomst 70 jaar aardgas

De VVD werd afgelopen zaterdag vertegenwoordigd door Erik Bonkes en André Oudeboon bij de viering van 70 jaar aardgas in Coevorden. De bijeenkomst vond plaats op de Markt in Coevorden.

Coevorden was de eerste stad in Nederland waar aardgas werd toegepast. De heer Theo Thijssen van de voormalige gasfabriek in Coevorden was aanwezig met enkele oud-werknemers. Thijssen vertelde over hoe zijn vader de ontwikkeling van het toepassen van het aardgas voor gasfornuizen en verwarming van huizen werden ontwikkeld. Later volgde er een discussie met een panel van directeur heer Eddy Veenstra van Rendo, directeur Johan Atema van de NAM, wethouder Jeroen Huizng en gedeputeerde Tjisse Stelpstra. De discussie ging over de ontwikkelingen en de vervanging van het aardgas zoals waterstof en groengas.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *