VVD bundelt krachten in Zuidoost-Drenthe

VVD bundelt krachten in Zuidoost-Drenthe

Het VVD-netwerk Zuidoost-Drenthe en het netwerk Coevorden hebben besloten de krachten te bundelen en verder te gaan als één afdeling. Het samengaan heeft tot doel om de verbinding tussen de leden onderling en de drie gemeentelijke fracties (Coevorden, Emmen en Borger-Odoorn) te vergroten om samen effectiever te kunnen werken aan onderwerpen die spelen in de gemeentepolitiek. Ook de verkiezingen, kandidaatstellingen voor de raadsfracties, ledenwerving en training kunnen in een bredere samenstelling vorm krijgen.

Leden en andere belangstellenden zijn van harte welkom bij de (thema-)bijeenkomsten en discussieavonden.

De ambities van de nieuwe VVD-afdeling Zuidoost-Drenthe met speerpunten als ledenbinding, communicatie en informatie, trainingen en opleidingen en bijeenkomsten zijn vastgelegd in een bestuurplan, dat door de leden is goedgekeurd tijdens een bijeenkomst in zaal Wielens in Noord-Sleen.

Bent u geïnteresseerd om mee te doen? Neem dan contact op met het bestuur VVD Zuidoost-Drenthe door een mail te sturen naar secretariaat@vvdzodrenthe.nl.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *