VVD blij met nieuwe locatie werktuigenloods Oosterhesselen

VVD blij met nieuwe locatie werktuigenloods Oosterhesselen

Werktuigenvereniging Oosterhesselen is van plan de huidige werktuigenloods aan de Edveensweg in Oosterhesselen te slopen. Op die plek komt dan ruimte voor twee woningen. De werktuigenvereniging wil een loods aan de Waterveensweg naast de manege bouwen. Het raadsvoorstel daartoe werd besproken in de raadscommissie van dinsdag 28 september.

Ons burgercommissielid Bert Albring toonde zich zeer content met het voorstel. “Dat is een veel betere locatie. Nu moet verkeer vanaf de huidige loods twee kruispunten oversteken, bij de sporthal en bij de Beatrixlaan.”

Alle fracties konden akkoord gaan en zo is het onderwerp een hamerstuk geworden voor de eerstvolgende raadsvergadering.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *