VVD bezoekt Blauwe Bes Drenthe

VVD bezoekt Blauwe Bes Drenthe

De VVD had voor woensdagavond 25 augustus een excursie georganiseerd naar De Blauwe Bes Drenthe. Het gezelschap ging op bezoek bij Renco Bussemaker in Geesbrug. Renco gaf een rondleiding en presenteerde hoe de coöperatie Blauwe Bes Drenthe is ontstaan. De Blauwe Bes levert op grote schaal bessen aan supermarkten.

Coöperatieve Blauwe Bes Drenthe is een samenwerkingsverband tussen de familie Bussemaker in Geesbrug, de familie IJken in Wachtum en de familie Koops in Zwinderen.  In 2008 hebben de drie families de handen ineengeslagen en een nieuwe coöperatie opgericht voor het verwerken van blauwe bessen. De coöperatie is gezamenlijk goed voor meer dan 40 hectare aan blauwe bessenplanten.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *