Vrouwen weten raad!

Vrouwen weten raad!

Heb je oog voor de maatschappij en je omgeving? Ga je graag het gesprek aan om te zien wat er kan verbeteren? Ben je geïnteresseerd in een nieuwe uitdaging? Dan is de politiek mogelijk iets voor jou! Kom je oriënteren bij de VVD!

De VVD Drenthe houdt woensdag 23 juni vanaf 19.45 uur de thema-avond ‘Vrouwen weten raad’. Er is veel te doen, ook in de Drentse gemeenten. Ervaringsdeskundigen uit alle lagen van de politiek gaan graag met je in gesprek.

We zoeken kandidaat-raadsleden, bestuursleden en campagne-vrijwilligers. Kom meer te weten op de thema-avond en drink een kop koffie met een Drentse politica. Geïnteresseerd? Vragen? Stuur een mail naar vrouwenwetenraad@gmail.com en VVD Drenthe neemt contact met je op. De thema-avond wordt gehouden in het Odd Fellowhuis aan de Hendrik de Ruiterstraat 2 in Assen.

Bekijk hier een filmpje over ‘Vrouwen weten raad’.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *