“Resultaten ‘Samen krachtig' blijven monitoren”

“Resultaten ‘Samen krachtig’ blijven monitoren”

André Oudeboon liet namens onze fractie in de eerste begrotingsraad weten waarde te hechten aan het beleidsplan ‘Samen krachtig’. “Dat vindt onze fractie belangrijk. Preventie blijft het sleutelwoord. Concrete doelstellingen moeten we blijven monitoren en dienen regelmatig met de raad te worden gedeeld. Waar resultaten achterblijven, moeten we projecten stoppen. Het sociaal domein is immers een behoorlijke hap uit het budget.”

“We zijn een vangnet en hulpbaken in een fatsoenlijke maatschappij. Maar we moeten erop toezien dat er geen misbruik wordt gemaakt door slinkse zorgaanbieders, ruimhartig facturerende zzp-psychologen of frauderende cliënten. Dit moet onmiddellijk worden aangepakt. We zijn immers geen lopende geldmachine.”

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *