“Kosten rondweg kunnen nog hoger uitvallen”

“Kosten rondweg kunnen nog hoger uitvallen”

Tijdens de raadscommissie van dinsdag 22 juni werd gesproken over het feit, dat de zuidelijke rondweg een stuk duurder gaat uitvallen. In de begroting van 2018 stond een investeringskrediet van 1,9 miljoen euro. Dat bedrag is nu verhoogd naar 2,8 miljoen. De provincie draagt daaraan 975.000 euro bij.

De raadsleden zijn van mening, dat de onderbouwing voor deze stijging onvoldoende is. Ons burgercommissielid Bert Albring vroeg zich af of het project al is aanbesteed. Hij waarschuwde ervoor, dat de grondstoffen de laatste tijd flink stijgen. “De kosten kunnen nog wel hoger uitvallen”, zo zei hij.

De zuidelijke rondweg loopt straks vanaf de N34 bij het Klooster tot De Hulteweg. Het plan is om eind dit jaar te starten met de aanleg en het project in 2023 af te ronden.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *