Jan Zwiers maakt plaats voor Lucie ter Waarbeek

Jan Zwiers maakt plaats voor Lucie ter Waarbeek

Jan Zwiers kreeg meer dan voldoende voorkeurstemmen voor een van de vier zetels van de VVD in de gemeenteraad. Hij was dan ook van plan om zitting te nemen in de raad.

Zwiers kreeg gisteren antwoord op zijn vraag aan de Wethoudersvereniging toen duidelijk werd dat hij in aanmerking kwam voor het raadslidmaatschap. “Het is niet mogelijk om tegelijkertijd (demissionair) wethouder in Hoogeveen en raadslid in Coevorden te zijn. Ik zou dan per direct moeten stoppen als wethouder in het zakencollege van Hoogeveen. Dat is niet realistisch. Gelukkig hebben we voldoende geschikte kandidaten in onze partij.” Zwiers blijft zeker wel betrokken bij de VVD in Coevorden.

Door dit besluit komt Lucie ter Waarbeek uit Gees alsnog in de raad, ook zij kreeg vele voorkeurstemmen.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *