“Gemeente gebaat bij florerend bedrijfsleven”

“Gemeente gebaat bij florerend bedrijfsleven”

Coevorden – Een motie van de VVD, mede ondertekend door de PvdA, werd afgelopen week aangenomen tijdens de raadsvergadering. De motie kreeg steun van de andere fracties met uitzondering van PAC.

Door deze motie gaat het college intensiever het contact met de ondernemers in de gemeente zoeken en onderzoekt de mogelijkheden hoe ondersteuning kan worden geboden. Er wordt maatwerk geleverd als bedrijven nu in de knel komen. De VVD en PvdA stelden vast, dat bedrijven in deze tijden te maken hebben met hogere kosten, onzekerheden, een knellende arbeidsmarkt en tekorten aan materialen en onderdelen.

“De problemen zijn divers en de impact per bedrijf verschilt. De energiecompensatie van het Rijk laat nog op zich wachten”, aldus Irma Talens van de VVD. Zij stelde, dat de gemeente gebaat is bij een florerend bedrijfsleven, waardoor voorzieningen in stand kunnen worden gehouden, sportverenigingen kunnen blijven bestaan vanwege en dat de bedrijven vooral zorgen voor werkgelegenheid.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *