Afscheid Lucie ter Waarbeek

Afscheid Lucie ter Waarbeek

Lucie ter Waarbeek nam met pijn in het hart afscheid van de gemeenteraad. Zij verhuist buiten de gemeentegrenzen. “Waar wethouders een ontheffing kunnen krijgen, geldt dat niet voor raadsleden volgens de Gemeentewet”, aldus burgemeester Renze Bergsma. Hij had de indruk, dat Lucie met moeite op de verzendknop heeft gedrukt om afscheid te nemen. Dat heeft hij juist gezien. Lucie spijt het bijzonder. “Maar soms loopt het leven anders dan je vooraf had gedacht.”

Bergsma zwaaide haar lof toe om haar uitgesproken mening wat betreft cultuur. “Zeker gezien het Cultuurhuis en jouw streven naar bereikbaar en betaalbaar muziekonderwijs. Daarnaast had de sociale zorg jouw speciale aandacht. We gaan je missen.“

Onze fractievoorzitter Floris Vulto bedankte Lucie uitvoerig. “Je kenmerkt je door een onuitputtelijke inzet, jouw scherpe inzichten, collegialiteit en gedrevenheid door jouw achtergrond in gezondheidszorg. Je hebt ons allemaal een beetje wijzer gemaakt op het gebied van de zorg.”

Lucie wordt opgevolgd door Erwin Weggemans uit Sleen, die in de komende raadsvergadering zal worden geïnstalleerd.

Gerelateerde nieuwsartikelen
Reageer op dit nieuwsartikel

Your email address will not be published.Required fields are marked *